BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Lojistiğin Yeniden ‘Doğuş’u!

1996 yılında İstanbul Batı Yakası Kumcular Üretim ve Pazarlama Kooperatifi kapsamında Kumport Limanı’nın ileri gelen kurucularından yer alan şu anda da halihazırda ‘Doğuş Lojistik’ firmasının kurucu ortaklarından olan Kenan Uzunhasan’ın başarılı girişimi ile ilgili bölgenin liman aktivitesi başlamış oldu.

Başlarda kooperatif sürecinde olan girişim, sonrasında kendisini nitelikli lojistik hizmeti yapma anlayışı ile Doğuş Lojistik firmasının varlığına dönüştürdü.

İlgili tarihlerde ağırlıklı olarak yapılan açık yük taşımacılığı, 2000’li yılların başında Konteyner Hizmeti ile taşımacılık anlamında firmanın, küreselleşme boyutundaki ilk adımı olmuştur.

İşçilik ve Forklift Hizmeti üzerine de odaklanan firma, iş hayatına ‘nakliyat’ üzerine devam etmiştir.

Liman içinde yükleme ve boşaltım hizmeti vermeye başlayan firmamız, mevcut zamana kadar yürüttüğümüz konteyner ve nakliyat hizmetlerini, yüksek nitelik odağıyla çeşitlendirmiştir.

Firmamız, nakliye alanında İthalat ve ihracat odağı ile tam donanımlı ulusal ve uluslararası depolama hizmeti vermektedir.

Hizmet kanallarını; Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı, Uluslararası Taşımacılık, Depolama Hizmetleri, Liman Hizmetleri, Proje Taşımacılığı ve Transit Taşımacılık olarak temellendiren firmamız, sektörün en köklü ve öncü firmaları arasında yer almaktan dolayı gurur duymaktadır.

Doğuş Lojistik, yaptığı tüm lojistik operasyonlarında, Ulusal ve Uluslararası Taşımacılık kurallarına uygun bir şekilde olması gereken tüm prosedürleri üst seviyede yerine getirerek iş yapmayı taahhüt etmektedir.

Lojistik hizmet alt kolları arasında Lashing(Bağlama) Hizmeti, Parsiyel Yükleme Hizmeti, Minivan Özel Taşımacılık, Elleçleme (İş Dolum ve İş Boşaltım), Freight Forwarder, Door to Door gibi hizmetlerle taşımacılık operasyonunu profesyonelce süreçlendirmektedir.

Antalya’da, Doğuş Lojistik firmasının üç adet firması, aktif olarak liman taşımacılığı yapmaktadır.

Taşımacılıkta, ithalatçı ve ihracatçı firma olarak biz, nakliye depolama alanında da uluslararası olarak Kara, Deniz ve Hava olmak üzere her kanaldan dayanaklı hizmet vermektedir.

Firmamız, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç dahilinde tam donanımlı bir şekilde lojistik hizmeti vermesinin yanı sıra her sektörden her türlü maddenin (tehlikeli madde taşımacılığı da dahil olmak üzere) nakliyesini, yüksek güvenlik ve hız anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Doğuş Lojistik, 195’ten fazla ülkede 7/24 yürütülen faaliyetlerde, uzmanlık seviyesinde görev yapan 360’tan fazla çalışanı ile tam donanımlı anahtar teslim ve entegre lojistik hizmeti sunmaktadır.

Tüm dünyada lojistiğin en güvenilir ve hızlı yolu olan Doğuş Lojistik, Amerika, Belçika, Çin ve Mısır bölgelerinde yer alan sözleşmeli tedarikçileri ile yetkin ve hatasız organizasyona sahip bir şekilde anahtar teslim lojistik hizmeti sunmaktadır.

Yurtiçi taşımacılıkta sahip oldukları 65 adetlik tır filosu ile Türkiye içerisinde de güvenli ve hızlı bir şekilde taşımacılık sağlamaktadır.

Halihazırda bağlı bulunduğu Marmara Nakliyeciler Derneği ve İmeak Deniz Ticaret Odası üyelikleri ile sektördeki itibarlı konumuyla ilgili kuruluşlarda da yetkin lojistik firması olarak kendine yer edinmiştir.

Alanında uzman çalışanları ve sahip oldukları forklift araçları ile yüksek güvenlikli ve hızlı ticari taşımacılık yapmaktadırlar.

İş Dolum ve İş Boşaltım aşamalarında, firmaya ait olan forkliftler ve bu araçların uzman kullanıcıları ile hatasız işleyen yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Lojistik alanında firmamız, sektörün gelişimi ve kapsamı ile ilgili inovatif ve tam donanımlı girişimlere imza atmaya devam etmektedir.

Taşımacılık alanında müşteri ihtiyacına göre şekillenen proje taşımacılığı ile anahtar teslim olarak güvenceli bir şekilde küresel lojistik çözümleri sağlamaktadır.

Doğuş Lojistik, İş Dolum ve İş Boşalım (Elleçleme) süreçlerinde teslimatları, Londra Merkezli Uluslararası Sigortaya sahip bir şekilde yüksek güvence içerisinde güvenceli lojistik hizmeti sunarak yapmaktadır.

Liman hizmetleri alanında deneyimli personel ekibi ve tam donanımlı ekipmanları ile öncü firmalar arasında yer alan firmamız, müşteri memnuniyeti, yenilikçi ve dinamik çalışma odağı sayesinde üst sınıf taşımacılık hizmeti vermektedir.

Rekabetçi ve nitelikli taşımacılık hizmetlerine ek olarak firmamız, Freight Forwarder hizmeti ile nakliye hizmetini baştan sona kusursuz bir şekilde operasyonlandırmaktadır.

Bu kapsamda dünyanın önde gelen pek çok ülkesinde yer alan sözleşmeli ofislerimiz ile firmanızın ihtiyaç duyduğu ihracat safhasında kusursuz işleyen Nakliye, Parsiyel Yükleme, Door to Door (kapıdan kapıya) gibi hizmetleri aynı anda sunabilmektedir.

Kurumsal kimliği yüksek bir şekilde ‘Lojistik Hizmetleri’ adına bütün yasal yükümlülükleri üst seviyede yerine getiren bir firma olalı ve kusursuz müşteri rak tam donanımmemnuniyeti odağı ile taşımacılık aksiyonu almaktadır.

Butik lojistik hizmeti ile müşterinin kendi ihtiyacına göre lojistik çözümleri sunmak adına mükemmel çalışma prensibi ile dürüstlük ve şeffaflık içerisinde kendini farklı kılan tüm unsurlarla nitelikli taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır.

Çalışma prensibi olarak müşterinin lojistik ihtiyaçları baz alınarak hazırlanan ‘Planlama’ aşaması sonrasında gelen ‘Süreç Takibi’ detayında, müşterinin de şeffaflık ilkesi kapsamında ‘Bilgilendirilmesi’ ve sonrasında detaylı ‘Raporlama Hizmetinin’ sunulması şeklinde tamamlanmaktadır. 

Doğuş Lojistik firmasının, sahip olduğu global boyuttaki Belgeler ve Sertifikalara ek olarak Uluslararası Nakliye Sigortası ile müşterilerinin yüklerini, gelişmiş teminat altında ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Entegre taşımacılık hizmetiyle firmamız; yükleri, güvenle ve hızla ulaştırabilmek adına kara, hava ve deniz fark etmeksizin tam donanımlı lojistik çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

10 bin m2 kapasiteye ulaşan açık depo alan hacmi ile konteyner depolama alanında lojistik sektöründe, yüksek kapasiteli firmalar arasında adından söz ettirmektedir.

Müşterilerine ihtiyaç odaklı olarak sunduğu özel taşımacılık hizmeti ile sunduğu Minivon Uluslararası Özel Taşımacılık Hizmeti sayesinde bir kere daha kanıtlamaktadır.

Lojistik alanında firmamız, sınırların ötesinde düşünen ve aksiyon alan işinde uzman taşımacılık ekibi ile ‘sınır tanımayan’ lojistik hizmeti sunmaktadır.

Lojistik sektöründe emin ve dinamik adımlarla ilerleyen Doğuş Lojistik, müşteri ihtiyacına göre ürettiği yenilikçi lojistik çözümleriyle sektöre ve ülkeye katma değer oluşturmaya devam etmektedir!

 

BELGELERİMİZ

Firmamız, sahip olduğu FFL Uluslararası Nakliye Sigortası, Tehlikeli Madde Taşıma Belgesi, C2 Yetki Belgesi, TİO Belgesi, SRC5 Belgesi ile müşterilerine, yasal ve tam donanımlı lojistik çözümlerini, ihtiyaca yönelik olarak operasyonlandırmaktadır.

 

FOTO GALERİ
Doğuş'tan Kareler
20 YILLIK TECRÜBEMİZLE
DÜNYA İÇİN TAŞIYORUZ!
0+
UZMAN ÇALIŞAN
0+
FARKLI ÜLKE
0+
YILLIK TECRÜBE
0+
LOJİSTİK ÇÖZÜM
Misyonumuz
Doğuş Lojistik olarak nitelikli bir şekilde 25 yıldır entegre ve sınır ötesi lojistik çözümlerine ek olarak kaliteden ödün vermeden şeffaflık ve dürüstlük ekseninde en iyi ve tam donanımlı lojistik hizmetini sunmaktayız.
Vizyonumuz
Vizyonumuz; bütün lojistik kanallarında inovatif yaklaşımlarla A’dan Z’ye her müşteri kitlesinin tüm lojistik ihtiyaçlarını en üst seviyede sürdürülebilir ilkelerle karşılayarak sürekli büyüyen ulusal ve uluslararası alanda lider lojistik firması olmaktır.
Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!
HEMEN TALEP FORMUNU DOLDURUN!
TALEP FORMU