BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Lojistiğin Yeniden ‘Doğuş’u!

OPTİMUM HIZ
OPTİMUM HIZ

Taşımacılık sektörünün en önemli taşlarından birisi olan ideal sürede nakliye süreci, firmamız tarafından kusursuz işleyen iş süreciyle en iyi sürede teslimatın yapılmasının sağlanması üzerinedir.

YÜKSEK GÜVENİLİRLİK VE GARANTİ
YÜKSEK GÜVENİLİRLİK VE GARANTİ

Lojistik alanında olmazsa olmaz unsurlar arasında yer alan yüklerin, yüksek güvenlik içerisinde taşınması ve teslim edilmesi kapsamında FFL Uluslararası Sigortası ile taşınan tüm yükler için sağlanmaktadır.

KUSURSUZ PROJE YÖNETİMİ
KUSURSUZ PROJE YÖNETİMİ

Proje taşımacılığı odak olmak üzere her çeşit segmentte yapılan kaliteli taşımacılık çözümleri ile Doğuş Lojistik, kusursuz işleyen taşımacılık hizmeti sunmaktadır. A’dan Z’ye tam donanımlı ve entegre lojistik operasyonlarıyla fark yaratan ve hatasız ilerleyen taşımacılık sağlanmaktadır.

7/24 HİZMET
7/24 HİZMET

Dünya genelinde durmak bilmeyen lojistik sektöründe, küresel boyutta aktif bir şekilde yer alan firmamız, Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın önde gelen lojistik bölgelerinde yer alan alanında uzman çalışan kadrosuyla sektörde güçlü bir şekilde 7/24 var olmaya devam etmektedir.

KATMA DEĞERLİ VE ÖNCÜ
KATMA DEĞERLİ VE ÖNCÜ

Doğuş Lojistik, ilgili sektörde kendisine hizmet sınırı çizmeden 195 ülkede yaptığı katma değer oluşturan yenilikçi ve dinamik taşımacılık hizmeti ile Türkiye için ticari getirisi yüksek, nitelikli lojistik çözümleri sağlamaktadır.

KESİNTİSİZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ DESTEĞİ
KESİNTİSİZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ DESTEĞİ

Yüksek müşteri empatisiyle hareket ederek 7/24 bir şekilde gerekli olan her durumda süreçleri takip edebileceğiniz müşteri hizmetleri desteği, kesintisiz bir şekilde Doğuş Lojistik tarafından sağlanmaktadır.

GELİŞMİŞ İŞ GÜVENLİĞİ
GELİŞMİŞ İŞ GÜVENLİĞİ

Gücünü; işini, itina ve yüksek dinamik içerisinde yapan uzman çalışanlarından aldığının farkında olan firmamız, çalışanlarının güvenliğini üst seviyede sağlamaktadır.

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYET ODAĞI
YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYET ODAĞI

Firmamızın sektörel alanda gelişim sıçramasını etkileyen en önemli kriterlerden birisi, müşterilerinin aldıkları lojistik hizmetleri doğrultusunda memnun bir şekilde firmanın referansları arasında yer almasıdır.

SINIR TANIMAYAN GELİŞİM
SINIR TANIMAYAN GELİŞİM

Doğuş Lojistik’in, 25 yıl önce başlanılan nokta ile bugün ve gelecekte, firmanın geleceğini ve sektörel konumunu belirleyen niteliklerin başında, durmak bilmeyen gelişim anlayışı ile üst seviyede lojistik çözümleri sunmaktır.

UZMAN VE DİNAMİK TAKIM ÇALIŞMASI
UZMAN VE DİNAMİK TAKIM ÇALIŞMASI

Tehlikeli madde taşınması için gerekli olan SRC5 belgesine ek olarak temel bazda sürücülerimizin sahip oldukları SRC ve Psikoteknik Belgeleri ile alanında uzman ve eğitimli çalışma ekibiyle sunduğu çok yönlü ve meşru lojistik hizmetleri ile firmamız, ulusal alanda sektöre nitelik ve fark katan firmalar arasında öncü olmaya devam edecektir.