Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı
Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı

Doğuş Lojistik, 20 yıldır aktif bir şekilde Yurtiçi Konteyner Taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu anlamda şehirlerarası taşımacılık ve konteyner depolama başta olmak üzere konteyner taşımacılık, tehlikeli madde taşımacılık, ağır yük ve proje taşımacılığı kapsamlarında lojistik sektöründeki varlığına güçlü adımlarla devam etmektedir.

Sahip olduğu 65 araçlık tır filosu ve 25 yıllık alanında uzman taşımacı ekibine ek olarak ADR Belgesine sahip bir şekilde tehlikeli madde taşımacılık hizmetini de en doğru şekilde gerçekleştiren taşımacılık firması olarak Doğuş Lojistik, bütünleşik ve profesyonel lojistik çözümleri sunmaya devam etmektedirler.

Tedarik zincir yönetiminde, A’dan Z’ye tüm lojistik aşamalarını ve hizmet kollarını kendi bünyesinde çeşitlendirerek nitelikli iş gücü ve tam donanımlı araçlarıyla sağlamaktadır.

Günümüzün değişen dünyasında sunulan kapsamlı lojistik hizmetindeki yenilikçi ve mükemmel organizasyon süreçleriyle firmamız, %100 Müşteri memnuniyet odağıyla aksiyon almaktadır.

Çok yönlü küresel lojistik hizmetleri ile oluşumumuz, taşımacılık hizmetinde sınır tanımayan ve kusursuz işleyen lojistik operasyonlarını durmaksızın yüksek katma değer içerisinde sağlamaya devam etmektedir.

Firmamızın tüm araçlarında var olan ‘Uzaktan Araç Takip Sistemi’ ile yüksek proje kontrolü ve hakimiyeti içerisinde anlık müşteri bilgilendirmesi sağlanarak güven ve şeffaflık içerisinde taşımacılık yapmaktadır.

Çeyrek asır süredir anahtar teslim lojistik hizmeti anlayışı ile ‘yüksek hız ve güvenlik’ odağı ile taşımacılık kapsamında kendisine hiçbir sınır koymadan durmaksızın çalışan tam donanımlı ekip ve ekipmanları ile Doğuş Lojistik her zaman nitelikli taşımacılık yapmaya devam edecektir!

FORMU DOLDURUN
HEMEN TEKLİF ALIN
Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!
HEMEN TALEP FORMUNU DOLDURUN!
TALEP FORMU