Uluslararası Taşımacılık
Uluslararası Taşımacılık

Bütünleşik taşımacılık hizmeti hedefiyle yola çıkan Doğuş Lojistik, kusursuz müşteri memnuniyet odağı içerisinde yeni teknolojilerle donatılmış dağıtım merkezlerine ek olarak dinamik ve uzman filosuyla lojistik ekonomisinin ihtiyaç duyduğu bütün alanlarda etkin bir şekilde varlığından söz ettirmeye devam etmektedir.

Firmamız, lojistik alanındaki gücünü; kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılık ile entegre lojistik hizmet çözümleri anlamında taşıdığı yüksek potansiyeli, yıllardır kusursuz işleyen lojistik projeleriyle gerçekleştiriyor olmaktan gurur duymaktadır.

360’ın üzerinde profesyonel, alanında uzman çalışanı ile 10.000 m2 alanda en üst seviyede güvenilirlik ve hız ilkesi hedefiyle son model elleçleme ve yükleme araçlarıyla profesyonel konteyner depolama hizmeti vermektedir.

Yüklerin ilk üreticiden son tüketiciye kadar baştan sona bir şekilde sınır tanımadan kusursuz süreçlenen nakliye, parsiyel yükleme, depolama, gümrükleme, ambalajlama ve dağıtım hizmetlerini uluslararası ölçekte freight forwarder hizmeti ile kapsayıcı entegre lojistik çözümleri çerçevesinde ideal olarak gerçekleştirmektedir.

Dünyanın en önemli noktalarında; Amerika, Belçika, Çin ve Mısır bölgelerinde yer alan sözleşmeli yetkili ofisleri ile firmamız, entegre taşımacılık çözümlerinde, küresel ağlarda sorunsuz ilerleyen projeler sunmaktadır.

Uluslararası Minivan Özel Taşımacılık kapsamında, daha küçük ölçekli yüklerin dünya geneline, bireysel olarak taşınma hizmetini kapsayan taşımacılık şekli ile Doğuş Lojistik, küresel taşımacılık alanında müşteri veya kapasite ayrımı yapmadığını kanıtlamaktadır.

Proje taşımacılığı ile standartların üzerinde, müşteriye özel lojistik çözümleriyle ağır tonajlı ve yüksek hacimli yükler de dahil olmak üzere rekabetçi, hızlı ve güvenilir lojistik çözümlerini, lojistik uzmanı ekibiyle profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Bütünleşik uluslararası taşımacılık hizmetleri ile Doğuş Lojistik, tam kapsamlı lojistik hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır.

Doğuş Lojistik, malzeme elleçleme (material handling) hizmeti ile ilgili yük için en uygun süreçlerle ekonomik ve emniyetli bir şekilde taşıma, kaldırma, yükleme ve boşaltma işlemlerinin sağlanmasını da 25 yılın verdiği yüksek lojistik tecrübesi ile ideal bir şekilde gerçekleştirmektedir.

FORMU DOLDURUN
HEMEN TEKLİF ALIN
Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!
HEMEN TALEP FORMUNU DOLDURUN!
TALEP FORMU