Transit Taşımacılık
Transit Taşımacılık

Kara, deniz, hava ve demiryolları dahil olmak üzere bütün lojistik ağlarda, iki ülkenin yaptığı ticaretin, üçüncü bir ülke üzerinden gerçekleştirilme hizmeti olan transit taşımacılık hizmetini Doğuş Lojistik, yılların verdiği lojistik tecrübesi ile transit gümrükleme işlemleri de dahil olmak üzere bütün bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Transit taşımaların, yükleme ve boşaltma süreçlerinde, 7/24 her zaman gümrük operasyonlarına müdahale edebilen yetkin gümrük çalışanları ile firmamız, transit taşımacılık hizmetinde de müşterilerine özel sunduğu ayrıcalıklı hizmetine ek olarak uzaktan araç takip sistemine sahip filosu sayesinde tam kapasiteli lojistik çözümleri sunmaktadır.

Firmamız, yük taşıyan her araçta CMR taşıma senedi de dahil olmak üzere bütün transit yük taşımacılığında, yasal mevzuata uygun bir şekilde iş yapmaktadır.

Çeşitli taşıma kombinasyonunda hatasız işleyen transit taşımacılık hizmeti ile küresel tedarik alanında katma değerli lojistik çözümleri sunmaktadır.

Ülkemizin transit taşımacılık alanında taşıdığı önemli konumun da büyük etkisiyle Doğuş Lojistik, ideal hızda ve doğru zamanda süreçlendirdiği nitelikli taşımacılık hizmetiyle ön plana çıkmaya devam etmektedir!

FORMU DOLDURUN
HEMEN TEKLİF ALIN
Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!
HEMEN TALEP FORMUNU DOLDURUN!
TALEP FORMU