Proje Taşımacılığı
Proje Taşımacılığı

Doğuş Lojistik, özellikle Kumport Limanı Taşeronu olarak güçlü çözüm ortakları ile kapsamlı ve üst seviyede, gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri rekabetçi fiyatlarla optimize edilmiş sürede istenilen noktaya ulaşmasını sağlamaktadır.

Her sektörden taşınım gereksinimi için eğitimli ve alanında uzman çalışanlarıyla özel yük taşımacılığını güvenilir bir şekilde süreçlendirmektedir.

Anahtar teslim taşımacılık anlayışı içerisinde tüm araçların uzaktan takip sistemine dahil edilmesiyle süreç takibi aşamasında lokal bilgilendirme ile üst seviyede iş hakimiyeti ve yönetimi sağlanmaktadır.

Proje taşımacılığı kapsamında müşterinin ihtiyacına uygun taşıma modelleriyle liman operasyonlarında, değişen ihtiyaç ve beklentilere uyumlu bir şekilde aksiyon alarak lojistik hizmeti vermektedir.

Madencilik, enerji, inşaat, rafineri, santral projeleri, raylı sistem projeleri ve diğer gabari dışı malzemelerin taşınması gerektiğinde firmamız, yüksek risk yönetimi ile sektörde en iyi proje taşımacılığı hizmetini sunun firmalar arasında yer almaktadır.

Sorunsuz ilerleyen proje taşımacılığı için operasyon süreçlerinde analiz, planlama, uygulama ve kontrol aşamalarında yüksek hassasiyet içerisinde Doğuş Lojistik, tam donanımlı ekip ve ekipmanları ile tam kapasiteli hizmet sunmaktadır.

FORMU DOLDURUN
HEMEN TEKLİF ALIN
Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!
HEMEN TALEP FORMUNU DOLDURUN!
TALEP FORMU