Liman Hizmetleri
Liman Hizmetleri

Liman içi hizmetlerinde yer alan liman içi nakliye hizmetleri ve liman içi işçilik hizmetleri ile müşteri ihtiyacına göre liman lokasyonunda verilebilecek en iyi liman içi hizmetini Doğuş Lojistik sağlamaktadır.

Bu kapsamda konteyner pozisyonunun değiştirilmesi, gemiye yüklenmesi ve boşaltılması, konteynerlerin istiflenmesi ve istiflenmiş konteynerlerin nakliye araçlarına yüklenmesi hizmetlerine ek olarak liman içi işçilik hizmetini de firmamız, en donanımlı personelleriyle sağlamaktadır.

3 tondan 32 tona kadar kapasiteye sahip forkliftleri ile firmamız, taşıma sürecinde ihtiyaç duyulan her anda müşterilerinin yanında yer almaya devam etmektedir.

Doğuş Lojistik, uzun ve kısa süreli olarak ihtiyaç halinde ve ekonomik bir şekilde kapsamlı forklift hizmetleri sağlamaktadır.

Ulusal ve uluslararası taşımacılık alanında güvenli ve zamanında ulaşması gereken yükün, en optimize bir şekilde ilgili lokasyona ulaşabilmesi çok önemlidir. Lashing hizmeti ile Doğuş Lojistik, taşımış olduğu yüklere uyguladığı FFL Uluslararası Nakliyat Aracısı Sorumluluk Sigortası ile yüksek güvence içerisinde ve en hızlı şekilde lojistik çözümleri sunmaktadır.

Firmamız, gemi hizmetleri kapsamında yük ve gemi ambar gözetim hizmetlerini, yüksek güvenlik ve kesintisiz hizmet anlayışıyla 7/24 bir şekilde sunmaktadır.

Firmamız, liman içinde çalışan tüm personellere, Terminal Truck Belgesi’nin alınmasını sağlayarak yetkinlik içerisinde taşımacılık operasyonlarının yürütülmesini sağlamaktadır.

FORMU DOLDURUN
HEMEN TEKLİF ALIN
Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!
HEMEN TALEP FORMUNU DOLDURUN!
TALEP FORMU