Depolama Hizmetleri
Depolama Hizmetleri

Zengin ve tam donanımlı ekipmanları ile 10.000 m2 alan içerisinde optimum lokasyonda yer alan konteyner depolama hizmeti ile Doğuş Lojistik, depolama hizmeti de dahil olmak üzere elleçleme, tamir ve nakliye hizmetini ideal bir şekilde 7/24 olarak sağlamaktadır.

Gemi, konteyner ve treylerlara yüklenmiş malzemelerin, gerekli sabitleme ve bağlama işlemlerinin, okyanus ötesi noktalara sağlam bir şekilde taşınmasını sağlayan Sertifikalı Lashing Hizmeti ile firmamız, güven içerisinde taşımacılık yapmaktadır.

Yüklerin, iş dolum ve iş boşaltım süreçlerinde de hızlı ve güvenli iş adımları odağıyla hareket eden uzman çalışanları ve hatasız ilerleyen ekipmanları ile emniyetli ve üst kalitede taşımacılık hizmeti vermektedir.

Doğuş Lojistik’in, parsel yükleme hizmeti ile müşterinin ihtiyaç duyduğu alanda ilgili konteynerde başka yüklerle beraber yer paylaşımı sağlayarak bu şekilde çok daha ekonomik bir taşımacılık sistemi çalışmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına göre şekillenen lojistik çözümlerinde firmamız, 25 yıllık sektörel tecrübe ile rekabetçi, güvenli ve katma değerli taşımacılık hizmetini küresel ölçekte sağlamaktadır.

FORMU DOLDURUN
HEMEN TEKLİF ALIN
Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!
HEMEN TALEP FORMUNU DOLDURUN!
TALEP FORMU